Пригоди на 777

Загальні правила та умови акції «Пригоди»

1. Усі користувачі сайту, що пройшли верифікацію особистості, номеру телефону та електронної адреси, беруть участь в «Пригодах», концепт яких передбачає багаторівневу систему з бонусами. Розмір бонусів залежить від ігрової активності користувача та рівнем, який він подолав на вебсайті 777.ua.

2. Кожна сума ставок з основного балансу у розмірі 50 (п'ятдесяти) ₴ зараховує у профіль гравця 1 бал - вимірювальну одиницю ігрової активності. Бали накопичуються - набравши необхідну кількість балів, гравець здобуває новий рівень «Пригоди» який в цей момент проводиться на сайті. Якщо сума ставок гравця у 50 разів перевищує суму внесеного депозиту, всі подальші ставки, без внесення наступного депозиту, більше не принесуть бали прогресу в «Пригодах». 

3. Кожна «Пригода» передбачає 10 рівнів. Усі гравці починають з першого рівня й переходять до наступних рівнів у порядку зростання, збираючи достатні для цього суми балів. Коли гравець досягнув десятого рівня, бали перестають накопичуватись до початку наступної «Пригоди».

4. Суми балів, необхідні для досягнення нових рівнів  прописані у таблиці нижче разом із бонусами, які можна отримати за проходження кожного рівня. При цьому вейджер для бонусів складає від х5 до х15 в залежності від пройденого рівня.

 

 

5. За досягнення кожного рівня гравець отримує бонус у вигляді коштів, що нараховуються на ігровий рахунок гравця, фріспінів або їх комбінації. Чим вище рівень гравця, тим більша сума бонусів нараховується йому за досягнення рівня. Розмір бонусу визначається Організатором азартних ігор.

6. Після закінчення «Пригоди» прогрес рівнів усіх гравців оновлюється. Тому коли починатиметься нова «Пригода» користувачі починатимуть його з першого рівня.

7. Ігри, які не беруть участь в «Пригодах»: всі ігри рубрики Live-казино, краш-ігри, слот Juice Inc. Ставки у слотах провайдера ігор Amatic, враховуються на 50% від суми ставки.

8. Організатор азартних ігор залишає за собою право виключити гравця з «Пригод» на власний розсуд.

9. Організатор азартних ігор може змінювати умови «Пригод» на власний розсуд.

10. Ці правила є невідʼємною частиною правил та умов організатора азартних ігор.